.

.

New
96mm европската гроздобер стил на кујната кабинет шкафот рачки на вратите бронза фиока тв кабинет повлекува копчиња антички месинг рачки

96mm европската гроздобер стил на кујната кабинет шкафот рачки на вратите бронза фиока тв кабинет повлекува копчиња антички месинг

DEN 2189.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.
4) По продажба на услуги
1.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Точка Бр : JS3096
Материјал : цинк легура
Завршувањето на : бронзени
Големина на :
30мм Копчиња
Дијаметар : 30мм
heigh : 23mm
96mm рачки
Должина : 124mm
Heigh : 28mm
Дупка простор : 96mm
Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачки
Фотографии Покажуваат :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.

Детали

боја:
30мм копчиња, 96mm рачки
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
FMHOME
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JS3096
Теренот-ред Спецификации:
Една дупка 96mm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
бронза
Свеж

Избор на клиенти