.

.

New
16pcs 16mm*8мм транспарентна самоуправа лепило мека анти лизга браници силиконска гума нозе влошки голема силика гел шок апсорбер

16pcs 16mm*8мм транспарентна самоуправа лепило мека анти лизга браници силиконска гума нозе влошки голема силика гел шок апсорбер

DEN 314.00
DEN 330.72

Стока
Достапно.


16pcs 16mm*8мм транспарентна самоуправа лепило мека анти лизга браници силиконска гума нозе влошки голема силика гел шок апсорбер
Боја : транспарентна (јасно)
Облик : hemispherical форма
Големина : прибл. 16mm *8мм (дијаметар * дебелина)
Материјал : Силикон
Пакувањето вклучува :
16pcs * силиконска гума нозе влошки (секое парче силиконска гума нозе подлога големина е околу. 16mm *8мм (дијаметар * дебелина) )
Функција :
Намалување на бучава, спречување на нула, Shockproof, antiskid и анти-судир, итн.
Примена :
Стаклени ракотворби екранот, апарати за домаќинство, мебел, хардверски додатоци, производи од пластични маси, итн.
Слика :

Детали

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
Број На Модел На:
SRFP-003
DIY Материјали:
Дрво
Големина:
16mm*8mm
Свеж

Избор на клиенти