.

.

New
50Pcs/Многу Шкафот Кабинет Плакарот на Врата Двојно Ролери Фати Latch, Бела и Црвена Бронза За Опција

50Pcs/Многу Шкафот Кабинет Плакарот на Врата Двојно Ролери Фати Latch, Бела и Црвена Бронза За Опција

DEN 1368.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Детали

боја:
Бела, Црвена Бронза
Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти