.

.

New
Кујната Кабинет Вратата Подлога Гумена Брана Перница Транспарентен Влошки Судир Честички Пропадна Жито Silencer Подлога Вратата Душеци 8*2MM

Кујната Кабинет Вратата Подлога Гумена Брана Перница Транспарентен Влошки Судир Честички Пропадна Жито Silencer Подлога Вратата

DEN 426.24

Стока
Достапно.


Кујната Кабинет Вратата Подлога Гумена Брана Перница Транспарентен Влошки Судир Честички Пропадна Жито Silencer Подлога Вратата Душеци 8*2 MM
Количина : оваа цена е за 2 парчиња(160 браници).
Име : 3 M самолепливи гума браник / фендер
Погоден : Стакло кабинет гардероба фиока лизгачки вратата ѕид кабинет
Боја : Јасно
Димензии : Дијаметар 8ММ * дебелина 2 MM
Материјал : Не-токсични ПВЦ Силикони
Ова е браник, која може да се користи на кабинет вратата, да ги задржи тишина кога се затвори вратата, и заштита на кабинетот.

Детали

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Haporigin
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
JLQ8Q06
Тип:
3M Транспарентна Подлога
Судир Честички:
Yes
Hemispherical Пропадна жито:
Yes
Кабинетот Silencer Подлога:
Yes
Материјал:
Не-токсични ПВЦ Силикони
боја:
Јасно
гума браник:
Yes
Свеж

Избор на клиенти