.

.

New
20 Парчиња Гума Инструмент Случај Не се лизга Кабинет Кутија Нога Браници Нозе 17x10x14mm М12 dropship

20 Парчиња Гума Инструмент Случај Не се лизга Кабинет Кутија Нога Браници Нозе 17x10x14mm М12 dropship

DEN 108.00
DEN 127.20

Стока
Достапно.

1, Животната средина Османлиите, се донесе нов од синтетичка гума за суровини и материјали. 2, Производите се нетоксични, без мирис, не исчезнат, се чувствуваат удобно, атрактивен изглед и други карактеристики. 3, Со голема флексибилност, анти-стареењето, отпорност на корозија, висока температура и други својства. 4, Главно се користи за електрични инструменти, табела & столици мебел, машини и опрема, широк апликации Спецификација Боја : Црна Материјал : Синтетички каучук Големина : 17mm ВРВОТ X11mm ВИСИНА X13mm ДНОТО Нема мало пакет Пакетот вклучува : 20 XRubber инструмент случај нозе .

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
Свеж

Избор на клиенти