.

.

New
10 Поставите 67mm Месинг Кабинет Вратата Фати Мебел Поблиску

10 Поставите 67mm Месинг Кабинет Вратата Фати Мебел Поблиску

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


10 Парчиња 67mm Кабинет Вратата се Фати.
Боја : Месинг
Материјал : Месинг
Големина : 67mm (ве Молиме видете слика 2 за детали големина)

Детали

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти