.

.

New
59mm Месинг Кабинет Вратата Фати Поблиску Бесплатен Превозот (10 парчиња/многу)

59mm Месинг Кабинет Вратата Фати Поблиску Бесплатен Превозот (10 парчиња/многу)

DEN 1152.00

Стока
Достапно.


10 Парчиња 59mm Кабинет Вратата се Фати.
Боја : Месинг
Материјал : Месинг
Големина : 59mm
DIY материјали / замена за шкафот врати.

Детали

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти