.

.

New
40mm Месинг Кабинет Вратата Фати Поблиску Бесплатен Превозот (10 парчиња/многу)

40mm Месинг Кабинет Вратата Фати Поблиску Бесплатен Превозот (10 парчиња/многу)

DEN 672.00

Стока
Достапно.


10 Парчиња 40mm Кабинет Вратата се Фати.
Боја : Месинг
Материјал : Месинг
Големина : 40mm
DIY материјали / замена за шкафот врати.

Детали

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти