.

.

New
Буба Пластични Кабинет Вратата Фати Поблиску Притиснете Тип Бесплатен Превозот (5 парчиња/многу)

Буба Пластични Кабинет Вратата Фати Поблиску Притиснете Тип Бесплатен Превозот (5 парчиња/многу)

DEN 671.52

Стока
Достапно.


5 Парчиња Буба Кабинет Вратата Се Фати. Доаѓаат Со Завртки.
Големина : ве молиме видете слика 2.
Meterials : Пластика

Детали

Тип:
Вратата Фаќа & Вратата Поблиску
DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти