.

.

New
50pcs Германија СТР Стил Бела PG11 Најлон Кабел Жлезди

50pcs Германија СТР Стил Бела PG11 Најлон Кабел Жлезди

DEN 618.24

Стока
Достапно.

8 KG
СТР-36
46. E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат .75
СТР-63
70. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.25 KG
СТР-21
Ненамерно самоповредување, додека 28.1
Кабел (mm)
П/P/KG
СТР-7
12. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.2
13-18
100 компјутери /2. (напомена : Не се ТНТ ,E-EMS и ЕМС можете да изберете.2
4-8
100 компјутери /KG 0.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Ви благодариме!! )
2).43 KG
СТР-9
15.7
22-32
20 парчиња /KG 1.05 KG
СТР-16
22.5
37-44
20 парчиња /KG 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.7 KG
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата.9
12-15
100 компјутери /1.55
СТР-48
58. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.6
32-38
20 парчиња /KG 1. Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат.35
СТР-42
53.
(5)Поради Ограничените за Обработка на Моќта На руски и Бразилецот Поштенски, Љубезно ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Детали

Големина:
PG11
Заштита Ниво:
IP68
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Свеж

Избор на клиенти