.

.

New
5m/Многу ЈП Пластични Брановидни Цевка,AD10, оптички влакна кабел за да се заштити брановидни црево,кабелска плашт Ракав

5m/Многу ЈП Пластични Брановидни Цевка,AD10, оптички влакна кабел за да се заштити брановидни црево,кабелска плашт Ракав

DEN 206.40

Стока
Достапно.

па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.Ние гарантираме за сета стока што се продава.
Плаќање
1.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Ви благодариме!^_^
.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.
Белешки
1.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.

Детали

Материјал:
PE
Тип:
Спирала За Завиткување
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AD10
Свеж

Избор на клиенти