.

.

New
1M/многу 30мм термички топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав

1M/многу 30мм термички топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав

DEN 129.60

Стока
Достапно.


Производи име : топлина се смалуваат цевки 2 : 1 серија
Напомена : оваа серија има бела црна, црвена во жолта боја сина, зелена транспарентен,жолто-зелена двојно 8 бои ,Pls забелешка мене кога у ми даде цел.
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : Црвена,жолта,сина,geen транспарентен,бела,црна,жолта и зелена doublecolor, 8 шарени боја за вашата изберете
3 : Големини : 30 mm
4 : Количина : 1 метар/многу
5 : Материјал : Пластична
6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 30мм
7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 12.5 mm
8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1/2 од нејзината доставени дијаметар )
9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен
10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен
11 : Температурата на работа : -55 степен на + 125degree
12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA
13 : Dielectric сила : 15 KV/ mm
14 : Запаливост : Пламен Retardant
15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен
16 : Сечење метод : Ножици или остар нож
17 : Производство спецификација : ISO9002
18 : Одобрување : UL Одобрени
19 : Количина : 1meter/торба
20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Производи слика :
Производи каталог :

Детали

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
30мм
Свеж

Избор на клиенти