.

.

New
58meter/многу 1.0/1.5/2.0/2.5/3.0/5.0/7.0/10.0/14/20mm топлина се смалуваат цевки сооднос 2:1 изолација за цевка пакет

58meter/многу 1.0/1.5/2.0/2.5/3.0/5.0/7.0/10.0/14/20mm топлина се смалуваат цевки сооднос 2:1 изолација за цевка пакет

DEN 475.20

Стока
Достапно.


Пакет содржина
(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )
5pcs x 1.5 mm,10мм
8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )
9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен
10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен
11 : Температурата на работа : -55 степен на + 125degree
12 : Затегнувачка цврстина : 10.0 мм,13mm,20mm.0mmx2meter x транспарентен
1pcsx13mmx1meter x црвена
1pcsx20mmx1meter x сина
КОЛИЧИНА : вкупно е 58meters
Производи слика :
Производи каталог :
.
3 : Димензии : 1.
Производи име : топлина се смалуваат цевки 58 метри
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : црвено, жолто и сино зелена црно бела 6 боја меша.0mmx6meter x жолта зелена жолта и зелена(двојна боја) секој 2 метри
3pcsx5.0mmx2meterx црвено жолта сино зелена црна секој 2meter
5pcsx1.
4 : КОЛИЧИНА : 58meters
5 : Материјал : Пластична
6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0mmx10meter x црвено жолта сино зелена црна секој 2meter
5pcsx2.5mmx10meterx црвено жолта сино зелена црна секој 2meter
3pcsx3.0mmx2meter x жолта
1pcsx10.75 милиметри,1.0mmx6meter x жолта зелена бела секој 2meter
1pcs7.4 MPA
13 : Dielectric сила : 15 KV/ mm
14 : Запаливост : Пламен Retardant
15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен
16 : Сечење метод : Ножици или остар нож
17 : Производство спецификација : ISO9002
18 : Одобрување : UL Одобрени
19 : Количина : 1 пакет(58meters)
20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детали

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YXRUT58
Свеж

Избор на клиенти