.

.

New
1 Кутија 530 Компјутери Жици Додатоци Кабел Ракави, Должина 45 мм Дијаметар 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 / 8.0 / 10.0 мм

1 Кутија 530 Компјутери Жици Додатоци Кабел Ракави, Должина 45 мм Дијаметар 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 / 8.0 / 10.0 мм

DEN 476.00
DEN 546.72

Стока
Достапно.

0 x 45mm Црна
20pcs x 6.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
ПРЕВОЗОТ НАЧИНИ :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.0 x 45mm Црна
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[44138]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне .
3 : Европа земјата : 15-45 работни дена.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.75 милиметри,1mm,1.0 x 45mm Зелена
20pcs x 10.

Детали

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Кабел За Чашите
Производот Категорија:
Електрична Опрема, Залихи
Употреба:
Инсталации Додатоци Кабел Ракави
Број на продажби:
1 кутија 530 компјутери
Пакување:
пластична кутија
боја:
Црна, Жолта Зелена Сина Црвена Мешани
Име на производ:
Кабел За Чашите
Должина:
45mm
Дијаметар:
1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 / 8.0 / 10.0 мм
Свеж

Избор на клиенти