.

.

New
Најновите Ноќта На Вештерките Носии Возрасни Жени Делукс Кожа Rider Кожна Јакна Мачка Дама Catwoman Костим Catsuit Jumpsuit

Најновите Ноќта На Вештерките Носии Возрасни Жени Делукс Кожа Rider Кожна Јакна Мачка Дама Catwoman Костим Catsuit Jumpsuit

DEN 842.88

Стока
Достапно.

Но, со цел да се надомест за загуба на клиенти, преку нашата проценка,ние ќе им даде на вашиот некои повеќе попусти на следниот редослед. ОЕМ стилови може да биде приспособен. Превозот методи
ТНТ / DHL / EMS/FEDX/КИНА ПОСТ
9. Ако ви се нашите вистински купувачи, верувам дека ќе се најде дека сме биле на ажурирање на латекс дизајн за сите предмети. Изберете право превозот компанија за вас според вашата земја е прилагодено некои посебни
(4) Можете да го преземете ценовник или местото со цел директно и веднаш на нашата веб страница .Производ Процес
9.Наплата
Жал ни е што го објектот е дефектен, и ние активно ќе се справи со ваквите инциденти.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака. Рок на плаќање
Т/T / WESTERN UNION
10.Пакување Детали (пониска од 2kgs)
7.Предност
(1) ние ажурирање на нашите веб-сајт редовно и стави најнов дизајн continuely. ние, исто така, треба вашата помош.
Трето : ако ние не би можеле да Идентификација.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.
(2) Нашата цена е трговија на големо цена да се сретне речиси на барање на купувачот .Искрено очекуваме можност за соработка со вас bease на взаемна корист.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред. Пакет
Секој објект се стави во 1/Opp вреќа,тогаш стави сите елементи во водоотпорен перница или картон .Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Тип:
Jumpsuits
Бренд Име:
AILINGE
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Полиестер,Spandex
Должина:
Ankle-Length Pants
Број На Модел На:
M7266
Jumpsuit Име:
Делукс Кожа Rider Кожна Јакна Мачка Жените Костим
Jumpsuit Тип:
Мачка Жените Костим
трговија на големо веб сајт:
www.pglingerie.com
кожна долна облека стил:
Делукс Кожа Мачка Одговараат На
is_customized:
Yes
Ракавите:
Без ракави
jumpsuit стил:
Кожна Јакна Мачка Дама Catwoman Костим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти