.

.

New
едно парче jumpsuit onesies onezie сите-во-едно унисекс уникатен zip hoody скок во одговараат kosedress

едно парче jumpsuit onesies onezie сите-во-едно унисекс уникатен zip hoody скок во одговараат kosedress

DEN 2225.00
DEN 2928.00

Стока
Достапно.


1.Бесплатен превозот унисекс jumpsuit
2.ткаенини : 80% памук,20% полиестер,брусен атмосфера руно
3.YKK патентите
4. ПРОЗОРЦИ Бесплатен превозот
5.Nordicway логото везени на патент pullers
6.Nordicway логото везени на kangroo џеб
7.Rib ткаенина во ракав отвори
8.Еластична бенд на нога отвори

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Должина:
Full Length
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Нордиските Начин
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Дише, Еко-Пријателски
Стил:
Новина
Свеж

Избор на клиенти