.

.

New
Солидна возрасни onesie сите-во-едно парче jumpsuit скок во руно zip hoody со Нордиските Начин rompers daffedress руно уникатна

Солидна возрасни onesie сите-во-едно парче jumpsuit скок во руно zip hoody со Нордиските Начин rompers daffedress руно уникатна

DEN 2225.00
DEN 2928.00

Стока
Достапно.


1. Солидна возрасни onesie
2.ткаенини : 80% памук,20% полиестер
3.YKK патент
4.Бесплатен превозот, 5 дена за испорака, Бесплатен превозот до под земји и региони :
Хонг Конг, Макао, Сингапур, Тајван, Јапонија, Австралија, Нов Зеланд, Австрија, Белгија, Швајцарија, Чешка, Германија, Данска, Шпанија, Финска, Франција, Грција, Унгарија, Ирска, Италија, Холандија, Норвешка, Полска, Португалија, Шведска, Велика Британија, Канада, Сад
5.YKK патентите, со сопствени логото везени на патент pullers
6.Прилагодено лого вез, на предниот џеб стомак
7.Rib ткаенина во ракав отворање
8.Еластична бенд на нога отвори

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
NWR2
Бренд Име:
Нордиските Начин
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
is_customized:
Yes
Должина:
Full Length
Свеж

Избор на клиенти