.

.

New
50pcs 0.5 mm 0.5*3,5 мм Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет должина 8/12/15/20/25мм

50pcs 0.5 mm 0.5*3,5 мм Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет должина 8/12/15/20/25мм

DEN 474.72

Стока
Достапно.

0.5 mm Малите место пролет жица микро пролет
жица со дијаметар=0.5 mm
надворешниот дијаметар=3.5 mm
должина=8/12/15/20/25мм
Големина : 0.5(d)*3.5(D)*8/12/15/20/25(L)mm

Детали

Должина:
25mm, 8mm, 12mm, 20mm, 15mm
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Серпентина
Број На Модел На:
0.5 компресија пролет
Материјал:
Челик
Оптоварување Тип:
компресија
is_customized:
Yes
Жица со дијаметар:
0.5 mm
Употреба:
Индустриски
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
0.5 mm
Од Дијаметар:
3.5 mm
Должина:
8/12/15/20/25мм
Свеж

Избор на клиенти