.

.

New
50pcs 0.45*3.7 mm серија мали место пролет 0.5 mm жица компресија притисок извори 0.45*3.7*12mm

50pcs 0.45*3.7 mm серија мали место пролет 0.5 mm жица компресија притисок извори 0.45*3.7*12mm

DEN 496.80

Стока
Достапно.

0.45 mm Малите место пролет жица микро пролет
Материјал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)
жица со дијаметар=0.45 mm
надворешниот дијаметар=3.7 mm
должина=12mm
Големина : 0.45(d)*3.7(D)*12(L)mm
Над цена е вистинската цена на пролет,доколку ги испраќате на плаќање веќе,ве Молиме оставете порака за да нè кои должината не треба,ви Благодарам многу за вашиот љубезно поддршка !

Детали

is_customized:
Yes
Стил:
Серпентина
Материјал:
Челик
Употреба:
Индустриски
DIY Материјали:
Дрво
Оптоварување Тип:
компресија
Број На Модел На:
0.45 компресија пролет
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
0.45 MM
Дијаметар:
3.7 mm
Должина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти