.

.

New
50pcs 0.45*5mm серија мали место пролет 0.5 mm жица компресија притисок извори 0.45*5*18mm

50pcs 0.45*5mm серија мали место пролет 0.5 mm жица компресија притисок извори 0.45*5*18mm

DEN 428.16

Стока
Достапно.

0.45 mm Малите место пролет жица микро пролет
Материјал : Јаглероден челик (Ако имате потреба од не ' рѓосувачки челик,ве молиме контактирајте со нас)
жица со дијаметар=0.45 mm
надворешниот дијаметар=5mm
должина=18mm
Големина : 0.45(d)*5(D)*18(L)mm

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Серпентина
Материјал:
Челик
Оптоварување Тип:
компресија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0.45 компресија пролет
Употреба:
Индустриски
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
0.45 MM
Дијаметар:
5mm
Должина:
18mm
Свеж

Избор на клиенти