.

.

New
0.8 mm конусна серпентина пролет,конусна sprial компресија пролет, двојно конусна пролет 0.8*10&25*50

0.8 mm конусна серпентина пролет,конусна sprial компресија пролет, двојно конусна пролет 0.8*10&25*50

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Конусна серпентина пролет
Големина : 0.8*10&25*50

Детали

Материјал:
Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Серпентина
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
0.8 mm
is_customized:
Yes
Оптоварување Тип:
Конусна серпентина пролет
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
0.8 mm
Топ Дијаметар:
10мм
Копчето дијаметар:
25mm
Висина:
50mm
Свеж

Избор на клиенти