.

.

New
2 парчиња/многу 1.0*12*300 1.0*12mm нерѓосувачки челик продолжување тензија пролет извори

2 парчиња/многу 1.0*12*300 1.0*12mm нерѓосувачки челик продолжување тензија пролет извори

DEN 479.52

Стока
Достапно.

4pcs/многу 1.0*12*300 нерѓосувачки челик продолжување тензија пролет извори
Жица со дијаметар=1.0 mm
должина=300
надворешниот дијаметар=12mm

Детали

is_customized:
Yes
Стил:
Серпентина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Мебел
DIY Материјали:
Водовод
Оптоварување Тип:
продолжување
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти