.

.

New
50pcs/многу не ' рѓосувачки челик 304 0.3*3*10мм 0.3*3 Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет

50pcs/многу не ' рѓосувачки челик 304 0.3*3*10мм 0.3*3 Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет

DEN 383.52

Стока
Достапно.

не ' рѓосувачки челик 304 0.3 mm Малите место пролет жица микро пролет
Големина на : 0.3*3*10
'

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
0.3 компресија пролет
is_customized:
Yes
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
0.3 mm
Дијаметар:
3мм
Должина:
10мм
Свеж

Избор на клиенти