.

.

New
50pcs 0.4*4*35mm 0.4*35mm 0.4 mm нерѓосувачки челик Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=4mm

50pcs 0.4*4*35mm 0.4*35mm 0.4 mm нерѓосувачки челик Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=4mm

DEN 538.56

Стока
Достапно.

не ' рѓосувачки челик 304 0.4 mm Малите место пролет жица микро пролет
Големина на : 0.4*4*35
жица со дијаметар=0.4 mm
надворешниот дијаметар : 4mm
должина=35mm

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
0.4 *4*35mm
is_customized:
Yes
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти