.

.

New
50pcs/многу 0.3*2mm 0.3 mm нерѓосувачки челик Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет должина=5mm

50pcs/многу 0.3*2mm 0.3 mm нерѓосувачки челик Малите место пролет жица микро пролет компресија пролет притисок пролет должина=5mm

DEN 442.56

Стока
Достапно.

не ' рѓосувачки челик 304 0.3 mm Малите место пролет жица микро пролет
Големина : 0.3(d)*2(D)*5(L)
жица со дијаметар=0.3 mm
надворешниот дијаметар : 2mm
должина=5mm

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
0.3 *2*5
is_customized:
Yes
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти