.

.

New
1.0*10&25*40mm конусна серпентина пролет,конусна sprial компресија пролет, двојно конусна пролет 1.0*10&25*40

1.0*10&25*40mm конусна серпентина пролет,конусна sprial компресија пролет, двојно конусна пролет 1.0*10&25*40

DEN 575.52

Стока
Достапно.

Конусна серпентина пролет
Големина : 1.0*10&25*40

Детали

Стил:
Серпентина
Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
1.0 mm
Оптоварување Тип:
Конусна серпентина пролет
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
1.0 mm
Топ Дијаметар:
10мм
Копчето дијаметар:
25mm
Висина:
40mm
Свеж

Избор на клиенти