.

.

New
CN-ZF 50Pcs/Кеси Оптоварување Станот Пластични Керамички Усогласување Отворен Плочки Ниво Leveler Алатки Плочка Израмнување Систем Оптоварување За Плочки

CN-ZF 50Pcs/Кеси Оптоварување Станот Пластични Керамички Усогласување Отворен Плочки Ниво Leveler Алатки Плочка Израмнување Систем

DEN 431.52

Стока
Достапно.


Цртичка : CN-ZF 50 Pcs/Кеси Оптоварување Станот Пластични Керамички Усогласување Отворен Плочки Ниво Leveler Алатки Плочка Израмнување Систем Оптоварување За Плочки
Спецификација :
Материјал : Пластични КОЛКОВИТЕ
Модел : Оптоварување
Пакет се вклучени : 50pcs оптоварување
Answer : ___________________________ Note : оптоварување треба да се користи со ремени/клипови.
Функција : Еднократно、заштита на Животната средина、Тешко пластични、погоден за носене
Како да се користи wtih ремени ? 1. Место на рака под плочка.
2. Притисни на оптоварување тесни во рака,задржете за да се избегне плочка движење.
3. Притисни на оптоварување во рака додека заклучени во.
4. Почекајте 24hrs,Удар со рака/оптоварување странично за да се скрши рака чисти од плочка подготвени за grouting.

Детали

Број На Модел На:
ZF-W00
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CN-ZF ИЗРАМНУВАЊЕ СИСТЕМ
Тип:
Плочка израмнување систем
боја:
Жолта
Должина:
90mm
Ширина:
22mm
Материјал:
КОЛКОВИТЕ Пластика
Висок:
17mm
feature1:
Обновливи
feature2:
Заштита на животната средина
Feature3:
тешко пластика
Feature4:
Погоден за носене
feature5:
лесен за користење
Свеж

Избор на клиенти