.

.

New
38-51mm Лизга-На Универзална Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Цевка се Лизга За Dirt Bike Улица Велосипеди Скутер ATV Quad И Повеќе

38-51mm Лизга-На Универзална Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Цевка се Лизга За Dirt Bike Улица Велосипеди Скутер ATV Quad

DEN 3036.00
DEN 3335.52

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
38-51mm Лизга-На Универзална Карбонски Влакна Издувните Пригушувач Цевка се Лизга За Dirt Bike Улица Велосипеди Скутер ATV Quad И Повеќе
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Јаглерод Влакна & Алуминиум
Во Боја : Карбонски Влакна Како Слика Се Прикажани
Севкупната Должина : 320mm
Врска со Дијаметар : 51mm Лизга-Тип На
100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет
Од не ' рѓосувачки Челик Заварување Адаптер Овозможи Да се Вклопи Цевка 38mm - 51mm
- Без DB Убиец, Звукот Ќе Биде Најдобро
Намалување На Вкупната Тежина За Врвни Перформанси За Да Се Добие Максимална Излезна
Лесен за Инсталација и Без Настава се Вклучени
Пакетот Вклучува :
1 * Издувни Цевки И Продадени Со Хардвер Како Слики
Fitment :
Тоа Е Универзална Пригушувач Може да Се Користи За Dirt Bike, Улица Велосипед, Мопед, АТВ, Quad И сите Други Велосипед Со Цевка со Дијаметар 38-51 mm
Известување
1.

Детали

Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
51mm
Објектот Должина:
45inch
Објектот Ширина:
12inch
Објектот Висина:
12inch
Објектот Тежина:
1.7kg
Објектот Дијаметар:
45inch
Свеж

Избор на клиенти