.

.

New
GT мотор-бесплатен превозот навој 10мм Универзален Мотор CNC Алуминиум Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Несреќа Заштита

GT мотор-бесплатен превозот навој 10мм Универзален Мотор CNC Алуминиум Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Несреќа Заштита

DEN 923.00
DEN 1139.52

Стока
Достапно.


10мм завртка Мотоцикл CNC Црни Алуминиумски Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Несреќа Заштитник за повеќето мотоцикл
одговара за kawasaki z1000 2013-2015 z800 z250 ninja250

Детали

боја:
златна, црвена, сина, зелена, црна, sliver
Објектот Тежина:
0.61kg
Бренд Име:
anodizing
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Должина:
20inch
Име На Модел:
1
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
1
Свеж

Избор на клиенти