.

.

New
Мотоцикл Вистински карбонски влакна издувните Издувни цевки За Kawasaki ducati хонда ktm Јамаха MT09 МТ-07 Tmax500 Tmax530 XJR400 XJR1200

Мотоцикл Вистински карбонски влакна издувните Издувни цевки За Kawasaki ducati хонда ktm Јамаха MT09 МТ-07 Tmax500 Tmax530 XJR400

DEN 5135.52

Стока
Достапно.


НИ 12.59 / set НИ 5.69 / парче НАС 4.2 / пар НИ 43.09 / пар НИ 3.85 / пар НИ 27.98 / парче НАС 4.49 / пар НИ 16.73 / парче НАС 11.98 / парче НАС 5.01 / парче
Универзален Мотор Вистински карбонски влакна издувните Издувна цевка Пригушувач
За 36-51mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia
ktm и така натаму
Опис на производот
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.
Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.
Пакет Содржина :
1 x Издувни Цевки . Налепница и некои Додатоци

Детали

боја:
Сива, Сина, Црна
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
DF-EP-034
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0m
Објектот Ширина:
0m
Објектот Висина:
0m
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Motobike Направи:
Хонда
is_coustomized:
Yes
Функција:
мотоцикл издувна цевка
Fitment:
За Универзална 36-51mm
Бесплатен превозот :
Yes
Количина:
Се поставува
детали за производот:
слика шоу
Посебна функција:
мотоцикл издувна цевка
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик & карбонски влакна
Состојба:
100% Сосема Нов и висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти