.

.

New
DWCX Мотоцикл Сребро Издувните Пригушувач slicer Цевки за Топлина Shield Покрие Guard За Харли Дејвидсон Cruiser Хонда Kawasaki Suzuki

DWCX Мотоцикл Сребро Издувните Пригушувач slicer Цевки за Топлина Shield Покрие Guard За Харли Дејвидсон Cruiser Хонда Kawasaki

DEN 472.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Издувните Пригушувач Цевки за Топлина Shield Покрие Guard Одговара За Харли Cruiser Мотоцикл Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : Железо Поклопец Големина : прибл. 18.5x7cm (7.2x2.7 инчен) Точка се вклучени :
1 x Топлотниот Штит
2x Прилагодливи Додаток Прстен Компатибилен Со :
Одговара за Харли, Kawasaki, Хонда, Suzuki модели со издувните дијаметар мерки од 1 7/8" на 2 3/4"
Ве молиме имајте во предвид :
1) ве Молиме потврдете големината пред вашата цел.
2) ве Молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
Функција :
1) Направен од железо, висок квалитет.
2) Декоративни пригушувач топлина shield покрие, исто така, за пета гарда.
3) на Овој топлина штитови изгледаат одлично и да ви се излади.
4) Совршен избор за вашиот мотор.

Детали

Објектот Должина:
18.5cm
Објектот Ширина:
7cm
Бренд Име:
DWCX
Материјал Тип:
Железо
Материјал:
Железо
боја:
Сребро.
покрие големина:
прибл. 18.5x7cm (7.2x2.7 инчи)
Свеж

Избор на клиенти