.

.

New
ZSDTRP 51MM Универзален Мотор Издувни гасови Може да Пригушувач Вметнете Одбивни DB Убиец Silencer Лесен за Инсталација Не се Потребни Алатки

ZSDTRP 51MM Универзален Мотор Издувни гасови Може да Пригушувач Вметнете Одбивни DB Убиец Silencer Лесен за Инсталација Не се

DEN 497.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.


ZSDTRP 51 MM Универзален Мотор Издувни гасови Може да Пригушувач Вметнете Одбивни DB Убиец Silencer Лесен за Инсталација Не се Потребни Алатки

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
5.1cm
Специјални Функции:
Одредување на звучни plug/silencer
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
ZSDTRP
Објектот Висина:
5.1cm
Име На Модел:
SCL-2017090012-01
Објектот Должина:
12.6cm
За:
повеќето 51mm Издувна цевка
Свеж

Избор на клиенти