.

.

New
38 - 51MM Карбонски влакна Мотоцикл Избега Модифицирани Muffle Издувни Цевки за KAWASAKI KLX110 KLX140L KLX110L KLX140 KLX450R KLX300

38 - 51MM Карбонски влакна Мотоцикл Избега Модифицирани Muffle Издувни Цевки за KAWASAKI KLX110 KLX140L KLX110L KLX140 KLX450R

DEN 2016.00
DEN 2371.68

Стока
Достапно.


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 19.03 /set US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001
Материјал Тип На : Нерѓосувачки Челик & Карбонски Влакна
Fitment : Карбонски влакна 36 MM - 51 MM Издувни
Објектот Ширина : 37.2 cm
Пакет : 1 Поставен Мотор Exhuast

Детали

Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
37.2cm
Име На Модел:
RH-EP-006
Објектот Дијаметар:
1.96inch
Специјални Функции:
мотоцикл издувни
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл издувна цевка
Fitment:
Карбонски влакна МОТО Издувни
Количина:
1 сет
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти