.

.

New
Motoo - ЗА Јамаха YP500 Т-TMAX500 TMAX 500 2001-2007 Целосна Издувниот Систем се лизга со карбонски влакна издувните пригушувач

Motoo - ЗА Јамаха YP500 Т-TMAX500 TMAX 500 2001-2007 Целосна Издувниот Систем се лизга со карбонски влакна издувните пригушувач

DEN 5184.00

Стока
Достапно.


ЗА Јамаха YP500 Т-TMAX500 TMAX 500 2001-2007
Целосна Издувниот Систем се лизга со карбонски влакна издувните пригушувач

Детали

Бренд Име:
anodizing
Објектот Тежина:
4.5kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Должина:
55cm
Име На Модел:
YP500 Т-TMAX500 TMAX 500 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
Објектот Висина:
17cm
Објектот Дијаметар:
20inch
Специјални Функции:
мотоцикл издувни
Motobike Направи:
Јамаха
Свеж

Избор на клиенти