.

.

New
37CM Мотоцикл Стандард-Планината Трки се Лизга-На Издувните пригушувач canbon влакна За KAWASAKI

37CM Мотоцикл Стандард-Планината Трки се Лизга-На Издувните пригушувач canbon влакна За KAWASAKI

DEN 6579.00
DEN 9266.40

Стока
Достапно.


37 CM Мотоцикл Стандард-Планината Трки се Лизга-На Издувните пригушувач canbon влакна За KAWASAKI

Детали

Бренд Име:
anodizing
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Должина:
54cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
17cm
Објектот Тежина:
1.9kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Дијаметар:
20inch
Специјални Функции:
мотоцикл издувни
Име На Модел:
Универзална
Објектот Ширина:
19cm
Свеж

Избор на клиенти