.

.

New
Нов Кислород Сензор универзална 1 жица 0258986501 за АУДИ BMW DAEWOO DAIHATSU ХОНДА HYUNDAI

Нов Кислород Сензор универзална 1 жица 0258986501 за АУДИ BMW DAEWOO DAIHATSU ХОНДА HYUNDAI

DEN 652.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Детали

Повторливост:
0258986501
Тип:
Вид Греење
линеарна:
0258986501
Бренд Име:
PABOKAY
Резолуција:
0258986501
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
0258986501
Чувствителност:
0258986501
Hysteresis:
0258986501
PABOKAY:
OS00015
Свеж

Избор на клиенти