.

.

New
Гаранција За Volvo 940 II 2 Турбо 960 2.0-2.3 L 1990-1998 ламбда сензор кислород o2 сензори 0258003381/ 9135794 / 25172669

Гаранција За Volvo 940 II 2 Турбо 960 2.0-2.3 L 1990-1998 ламбда сензор кислород o2 сензори 0258003381/ 9135794 / 25172669

DEN 1716.96

Стока
Достапно.


Гаранции/Гаранции/рокови и Услови : квалитетот на Производот гаранција е обезбедена и испорака е спроведена во рамките на пред-преговараат време. Сите ние обезбеди врата-до-врата служба.98 Седан 114 155 1986 За VOLVO - 940 II (944) - 2. Ние нудиме осигурување, превозот, извоз документи и квалитет.98 Вагон 126 171 2316 За VOLVO - 940 Вагон (945) - 2.94 Седан 114 155 1986 За VOLVO - 940 (944) - 2.98 Вагон 114 155 1986 За VOLVO - 940 II Вагон (945) - 2.93 Вагон 140 190 1986
Производ фото :
Производ Структура :
Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица/4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлина-отпор кабли, електрични конектори и други компоненти. Сензор Жица Должина : Продажбата На Услугата :
Примерок Достапноста & Политика : Ние обезбедуваме бесплатни примероци и примерок трошоци ќе бидат надоместени од својата цел.94 Вагон 121 165 2316 За VOLVO - 960 (964) - 2.
Извоз/Увоз Обработка Поддршка : Сите извоз и увоз процеси се врши од страна на нашите сопствени превозот оддел.com Add : B412, 839 Congyun Rd.36 во ) Име на Производ : 100% Гаранција Авто Кислород Сензор 0258003381 Точка Бр : WAJ60884 Референтен Број : 0258003381/ 9135794 / 25172669 Примена : За Volvo 940 II 2 Турбо 960 2.98 Седан 99 135 2316 За VOLVO - 940 II (944) - 2.98 Вагон 99 135 2316 За VOLVO - 940 II Вагон (945) - 2. Шупливи напрсток во облик на керамички телото можат да бидат опремени со греалки, која е контролирана од страна на ECU да се загрее, кислород сензор кога издувни температурата е ниска.

Детали

Бренд Име:
WAJ
Тип На Сензор:
Диференцијална Холцер
Свеж

Избор на клиенти