.

.

New
Индивидуализира АЛФА РОМЕО За FIAT LANCIA ламбда сензор кислород o2 сензори 0258003772 / 46444284 / 60812717 /464442840 / 46417969

Индивидуализира АЛФА РОМЕО За FIAT LANCIA ламбда сензор кислород o2 сензори 0258003772 / 46444284 / 60812717 /464442840 / 46417969

DEN 1632.00

Стока
Достапно.

4 1994/05-2001/05 1372 кзм, 49 KW, 67 ГЛАСАЧКО место За фиорино Pick-up 146 1.0 20 V 1996/07-2001/03 1998 кзм, 114 KW, 155 КС Lancia Kappa Купе 838 2.0 16 V Турбо 1996/11-2001/03 1995 кзм, 151 KW, 205 PS Lancia Kappa Купе 838 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.
Гаранции/Гаранции/рокови и Услови : квалитетот на Производот гаранција е обезбедена и испорака е спроведена во рамките на пред-преговараат време. Сензор Жица Должина : Продажбата На Услугата :
Примерок Достапноста & Политика : Ние обезбедуваме бесплатни примероци и примерок трошоци ќе бидат надоместени од својата цел.4 1994/05-2001/05 1372 кзм, 49 KW, 67 ГЛАСАЧКО место За фиорино Kasten 146 Уно 75 т.0 20 V 1996/08-1998/04 1998 кзм, 108 KW, 147 ГЛАСАЧКО место За Fiat Croma 154 2000 16 V 1992/08-1996/08 1995 кзм, 101 KW, 137 ГЛАСАЧКО место За фиорино Kasten 146 Уно 70 т.4 односно 16 V T.9 1998/01-2010/01 899 кзм, 29 KW, 39 ГЛАСАЧКО место За Fiat Tempra 159 1.0 150 20 V 1996/09-1999/04 1998 кзм, 108 KW, 147 ГЛАСАЧКО место За Fiat Panda 141 A_ 1100 1995/02-2003/09 1108 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За Fiat Panda 141 A_ 1100 4x4 1995/02-2004/07 1108 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За Fiat Punto 176 1.7 односно 16 V 1994/12-1996/12 1712 кзм, 95 KW, 129 PS Алфа Ромео 146 930 1. Плаќања на T/T или L/C се добредојдени.0 20 V 1996/07-2001/10 1998 кзм, 114 KW, 155 КС Lancia Kappa ШВ 838 B 2.0 150 20 V 1996/09-1999/04 1998 кзм, 108 KW, 147 ГЛАСАЧКО место За Фиат Мареа Викенд 185 2.0 20 V 1996/07-2001/10 1998 кзм, 114 KW, 155 КС Lancia Kappa 838 A 2.0 16 V 1993/11-1996/08 1995 кзм, 102 KW, 139 ГЛАСАЧКО место За Fiat Купе ФА/175 2.0 20 V 1994/10-2001/10 1998 кзм, 107 KW, 146 PS Lancia Kappa 838 A 2.8 односно 16 V T.8 односно 1994/10-1996/08 1756 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Fiat Tipo 160 1.
Извоз/Увоз Обработка Поддршка : Сите извоз и увоз процеси се carri.

Детали

Бренд Име:
WAJ
Тип На Сензор:
Диференцијална Холцер
Свеж

Избор на клиенти