.

.

New
Муслимански Црна Абаја Чипка Макси Фустан Кимоно Дијаманти Долга Облека Наметки Hijab Лабава Стил Jubah Рамадан Блискиот Исток И Исламската Облека

Муслимански Црна Абаја Чипка Макси Фустан Кимоно Дијаманти Долга Облека Наметки Hijab Лабава Стил Jubah Рамадан Блискиот Исток

DEN 1820.00
DEN 3033.12

Стока
Достапно.


Нови Домот Муслимански Абаја Фустан Beading Долга Облека Кимоно Jubah Рамадан Арапски Дубаи Турски Thobe Исламската Молитва Облека
Висок квалитет со најдобра цена
Топла продажба и удобно handfeeling
Само абаја се облекуваат,не се вклучуваат шамија
но, ако купат Муслимански Абаја фустан 3 парчиња или повеќе на нашата продавница(да може да се меша другите стил)
тогаш ние може да ви испрати Жените Hijabs(вредност 8$) како еден убав подарок.
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување 2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење. 3 : Сите големина е азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала 4 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Абаја
Број На Модел На:
a124
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Ацетат
Декорација:
Чипка
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
муслимански фустан:
Абаја
Исламска Облека Hijab:
Исламската Burka
Муслимански Костим:
Turban Облека
Облека Саудиска:
Најновите Абаја Дизајн
муслиманска облека на жените:
долг ракав исламската фустан
djellaba:
облека musulmane
Облека Неврзан:
Kaftan Макси Фустан
Облека Арапските Поклони Услуга:
Турција Стил Бисер Фустан
Блискиот Исток Фустан:
Kaftan Caftan Исламската Абаја Облека
муслимански молитва облека:
Рамадан
Свеж

Избор на клиенти