.

.

New
Чиста синусна бран 500W инвертери бесплатен превозот на курирската служба DHL fedex DC 12v 24v 48v текст AC110v 220v излезен

Чиста синусна бран 500W инвертери бесплатен превозот на курирската служба DHL fedex DC 12v 24v 48v текст AC110v 220v излезен

DEN 3976.00
DEN 4517.76

Стока
Достапно.

Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Времето за испорака е прибл. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Спецификација за 500w чиста синусен облик моќ инвертер
Производи Функција :
Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот;
Чиста синусен облик излез waveform;
Softstart функција;
Силна адаптибилност и стабилност;
Со автоматско над-струја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата;
Безбеден и сигурен, со изграден во осигурач;
Функција детали :
ВНИМАНИЕ :
1. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. Ако вашата адреса е оддалечена област со DHL или Fed Ex,тогаш ние ќе ја испрати од страна на други express
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Испорака :
1.
Плаќање :
1. Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.

Детали

боја:
12v, 24, 48v
Излез Тип На:
Еден
Големина:
22*12*8cm
Тип:
DC/AC Инвертори
Излезна Моќност:
401 - 500W
Тежина:
2kg
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Број На Модел На:
TEP-500W
Влезен Напон:
DC 12v 24v 48v
Излезниот Напон:
AC 100v 110v 120v 220v 230v 240v
Свеж

Избор на клиенти