.

.

New
Нов производ!Бесплатен превозот!TEP-600W соларни или правец на off мрежа инвертери 12v 24v да 110v 220v 600w

Нов производ!Бесплатен превозот!TEP-600W соларни или правец на off мрежа инвертери 12v 24v да 110v 220v 600w

DEN 4224.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.


Испорака :
1.
Враќање :
1. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки. Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат.
Спецификација за 600w чиста синусен облик моќ инвертер
Производи Функција :
Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот;
Чиста синусен облик излез waveform;
Softstart функција;
Силна адаптибилност и стабилност;
Со автоматско над-струја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата;
Безбеден и сигурен, со изграден во осигурач;
Функција детали :
ВНИМАНИЕ :
1.
Плаќање :
1. Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.

Детали

боја:
12v, 24, 48v
Излез Тип На:
Еден
Големина:
22*12*8cm
Излезна Моќност:
500 - 1000W
Тип:
DC/AC Инвертори
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Број На Модел На:
TEP-600W
Тежина:
2.1kg
Влезен Напон:
DC 12v 24v 48v
Излезниот Напон:
AC 100v 110v 120v 220v 230v 240v
Свеж

Избор на клиенти