.

.

New
VTP8-018-G3 18.5 KW 37A 380V 3 фаза текст 3 фаза фрекфенција конвертор/променлива брзина на возење/ac диск

VTP8-018-G3 18.5 KW 37A 380V 3 фаза текст 3 фаза фрекфенција конвертор/променлива брзина на возење/ac диск

DEN 27269.00
DEN 28704.00

Стока
Достапно.

брзина на струја.5 KW 37 A 380 V 3 фаза текст 3 фаза фрекфенција конвертор/променлива брзина на возење/ac диск
1. Основната Функција : Брзина следење,ПИД контрола,авто брзина надомест,AVR,вртежен момент контрола. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход . Затоа,ние и ветуваме ќе се обиде најдобро да се одговори во рок од 24 часа.време контрола, мулти-брзина избор итн
9.напон ,напред/назад,грешка итн
10.Сите пакет е стандардна хартија кутија за пакување или дрвена амбалажа за големата цел.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Ако се подготват за голема цел ,ве молиме контактирајте со нас ако сакате испораката од страна на воздух или океан.Контрола начин : Отворете јамка вектор за контрола(SVC) V/F контрола
7.5 Hz/150%( SVC)
8.
Контактирајте со нас
Ние ќе одговори на вашиот прашањата како веднаш како е можно. Специјално, за руски клиент, мора да го напишете целото име и презиме на(прво името , middel име, презиме) за користење на EMS ПРЕВОЗОТ .Основната функција : Контрола и прилагодете ја брзината на ac моторни
Пакување : 1 парче фреквенција инвертер; 1 парче англиски Оперативен Прирачник
Pls answer : ___________________________ note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Плаќање
1.ве молиме, напишете ја вашата детални испорака адреса ,информации за контакт и телефонски број за плаќање,тоа е многу важно да се достави пакет успешно.

Детали

Излез Тип На:
Тројно
is_customized:
Yes
Големина:
340*240*190mm
Влезен Напон:
3 фаза 380V±15%
Излезна Струја:
37A
Излезниот Напон:
3 фаза 0-380V±15%
Фрекфенција:
0~320Hz
Тежина:
9kg
Број На Модел На:
VTP8-018-G3
Излезна Моќност:
18.5 KW
Тип:
AC-DC-AC Инвертор
Номинална Фреквенција:
50Hz/60Hz
Свеж

Избор на клиенти