.

.

New
220v 0.75 kw 4.5 Една фаза на текст и 220v 3 фаза фрекфенција конвертор/VSD

220v 0.75 kw 4.5 Една фаза на текст и 220v 3 фаза фрекфенција конвертор/VSD

DEN 4556.00
DEN 4795.20

Стока
Достапно.

Дигитален Дисплеј/Статус ldicator : Приказ фреквенција.
Контактирајте со нас
Ние ќе одговори на вашиот прашањата како веднаш како е можно.напон ,напред/назад,грешка итн
10.Ако се подготват за голема цел ,ве молиме контактирајте со нас ако сакате испораката од страна на воздух или океан.Влезниот Напон Спектар : слободен фаза (1 фаза) 220 V±15%
5.Фрекфенција Опсег : 0~300 Hz
4.
За рефус со цел,исто така, ве молиме контактирајте со нас за детали.
Испорака
1. Ви благодариме многу.време контрола, мулти-брзина избор итн
9.Почнувајќи вртежен момент : G тип машина : 0.Излезна Моќност : 0. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход .брзина на струја.Ве молиме да направи плаќање преку Обезбеди плаќање однапред.Номинална струја : 4.Pls забелешка датум на испорака користење на различни Изрази , па pls го изберат правото испораката според вашите потреби .
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен пет ѕвездички повратни информации за нас, Тоа е многу важно за нас . Специјално, за руски клиент, мора да го напишете целото име и презиме на(прво името , middel име, презиме) за користење на EMS ПРЕВОЗОТ .Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи. Ви благодариме многу однапред. Ние секогаш ќе се потрудиме да се направи на задоволството на клиентите.Контрола начин : Отворете јамка вектор за контрола(SVC) V/F контрола
7.

Детали

Фрекфенција:
0~300Hz
Влезен Напон:
еден фаза 220v
Излезниот Напон:
3 фаза 0-220V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VTP8-0R7-G1
Излез Тип На:
Тројно
Големина:
150*100*115mm
Тежина:
1.3kg
Излезна Струја:
4.5 На
Тип:
AC-DC-AC Инвертор
Излезна Моќност:
0.75 kW
Номинална Фреквенција:
50Hz/60Hz
Свеж

Избор на клиенти