.

.

New
Чиста Синусна Бран Соларни Инверторот 1000W Автомобил Моќ Инвертер 12V/24V/48V DC да 120V/220V/240V AC Инвертори Конвертори Напојување

Чиста Синусна Бран Соларни Инверторот 1000W Автомобил Моќ Инвертер 12V/24V/48V DC да 120V/220V/240V AC Инвертори Конвертори Напојување

DEN 4980.00
DEN 6000.00

Стока
Достапно.


Детали

Излез Тип На:
Еден
Излезна Струја:
зависи од напон
Излезна Моќност:
500 - 1000W
Тип:
DC/AC Инвертори
Фрекфенција:
50hz или 60hz
Број На Модел На:
RBP-1000
is_customized:
Yes
Големина:
350*250*95mm
Тежина:
4.5kgs
Инверторот Тип:
Исклучување Мрежа DC да AC Конвертор
Енергија Тип:
Соларна Енергија, Батерија, Автомобил Енергија,Енергија Од Ветер
Излезниот Напон:
100VAC,110VAC,120VAC,220VAC,230VAC,240VAC
Влезен Напон:
12VDC, 24VDC, 48VDC,36VDC,72VDC, 96VDC,110VDC
Влезниот Напон Спектар:
10-15VDC или 21-30VDC или 42-60VDC или 100-120VDC
Ефикасност:
>90%
Тип Socket:
Целосна Тип
Пакување Тип:
Тетрапак Пакување
Школка Тип:
Железо Школка
Место На Испорака:
Кина Копното
Свеж

Избор на клиенти