.

.

New
1000W ЧИСТА синусен облик Инверторот 12V/120V/60Hz, за сончевиот систем, за фотонапонски (MS-PSW-1000-12A)

1000W ЧИСТА синусен облик Инверторот 12V/120V/60Hz, за сончевиот систем, за фотонапонски (MS-PSW-1000-12A)

DEN 3733.00
DEN 7319.52

Стока
Достапно.

5 V Текст Текот-напон Отсечени Напон 15±0.
• Складирање температура : -40~85cel.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем.
Квалификација (@20 °C) PSW-1000/12-230 PSW -1000/24-230 PSW -1000/12-120 PSW -1000/24-120 Излез Континуирано Max. Лекување на AC излез исто како ќе се третираат на AC излез во вашиот дом. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.
• Нема шок и вибрации во работната место. ве Молиме посетете нè често.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ.
За нас
· Добредојдовте на нашата продавница.
• Без електрична спроводливост, прашина експлозија, корозија-бесплатен гас на работното место.
Работна средина
• Операција температура : -10~40cel.
1 buc на инвертер (1000w, чиста синусен облик, 12 V/120 V/60 Hz)
БРОД за вас преку EXPRESS. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние сме задоволни да работат со вас!
Контактирајте со нас
· Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака.

Детали

is_customized:
Yes
Големина:
N/A
Влезен Напон:
N/A
Излезна Струја:
N/A
Излезниот Напон:
N/A
Фрекфенција:
N/A
Тежина:
N/A
Број На Модел На:
MS-PSW-1000-12A
Излез Тип На:
N/A
Излезна Моќност:
N/A
Тип:
N/A
Свеж

Избор на клиенти