.

.

New
Бесплатен Превозот! CNC 4 Оска USB Pendant Прирачник за далечинска Контрола БУТВАНЕ енкодер електронски модул за Mach3 САМО,Далечински Прекинувачи

Бесплатен Превозот! CNC 4 Оска USB Pendant Прирачник за далечинска Контрола БУТВАНЕ енкодер електронски модул за Mach3 САМО,Далечински

DEN 889.00
DEN 1046.40

Стока
Достапно.

Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ве молиме repack објектот внимателно. тоа трае околу 15-30days.
Пакет Содржина :
USB Pendant 1 X
USB Кабел X 1
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.Се надевам дека ќе разбере.
Бесплатен Превозот!
CNC 4 Оска USB Pendant Прирачник за далечинска Контрола БУТВАНЕ енкодер за Mach3 САМО
Објектот се работи за Мах 3 само
Нема потреба од дополнителни возачот или надворешно напојување потребно
usb авто-проверка на светлина, можете да напишете "дојдете" на тастатурата за да го активирате.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Моќ Дисипација:
1
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
компјутер
Напон:
1
Број На Модел На:
1
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти