.

.

New
бесплатен превозот ic MC33033PG MC33033P MC33033 DIP20 квалитет assur

бесплатен превозот ic MC33033PG MC33033P MC33033 DIP20 квалитет assur

DEN 960.48

Стока
Достапно.

- Увозни давачки даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.
Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.
Повратни информации
1. Благодарам многу за вашето време. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн . За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. - Ве молиме проверете со вас земја? S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
Испорака
1. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
-40c - +125c
Напон:
2.7 v - 220v
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Бренд Име:
KEEZEL
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
1w - 120w
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти