.

.

New
1 pc Три-Димензионални 3D Елка LED DIY Комплет Црвена/Зелена/Жолта LED Блиц Колото за Полнење Електронски Забава Suite Божиќ Подарок

1 pc Три-Димензионални 3D Елка LED DIY Комплет Црвена/Зелена/Жолта LED Блиц Колото за Полнење Електронски Забава Suite Божиќ

DEN 186.24

Стока
Достапно.

Инсталација Забелешка : Според листа на компоненти на етикетата за да се инсталира, да обрнат внимание на бојата на LED исто така, треба да бидат инсталирани во согласност со бројот, се инсталира на одборот, во одборот под позитивна и негативна моќ да се види дали инсталацијата е уредна и не може да функционира Светкави), исто, Б одбор е на ист начин да се инсталира одбор по инсталацијата тестот е точен, а потоа крст-инсталиран заедно, конечната крст-АБ ќе биде во комбинација одбор, монтирани Ц одбор, по моќ можат да работат, во основа Божиќ дрво Се користат во вечерните часови, така што овој производ е во текот на ноќта да се одрази на подобри резултати. Производ параметри : Работен напон : DC4.5-5 V Големина : 60 * 60 * 136mm Коло материјал : двострано 1.6 mm RF-4

Детали

Напон:
DC4.5-5V
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Број На Модел На:
Три-Димензионални 3D Елка LED DIY Комплет
Состојба:
Нови
Тип:
LED DIY Комплет
Примена:
LED DIY Комплет
Свеж

Избор на клиенти