.

.

New
6MBP100RTA060 IC Ману: Енкапсулација:МОДУЛ,IGBT-IPM 100A 600V 6MBP100RTA-060

6MBP100RTA060 IC Ману: Енкапсулација:МОДУЛ,IGBT-IPM 100A 600V 6MBP100RTA-060

DEN 2304.00

Стока
Достапно.

Аргентина. 1 : За Плаќање Информации
Ние прифаќаме Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
6MBP100RTA06 6MBP100RTA0 6MBP100RTA 6MBP100RT MBP100RTA060 MBP100RTA60
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти