.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ W25Q32BVAIG 25Q32BVAIG 25Q32BVA1G SOP8 ОРИГИНАЛ SOTCK IC

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ W25Q32BVAIG 25Q32BVAIG 25Q32BVA1G SOP8 ОРИГИНАЛ SOTCK IC

DEN 456.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
W25Q32BVAIG
Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти